Halı Yıkama Eryaman

Halı Yıkama Eryaman firmamızda yıkadığımız bir çok halının kurutulma işlemi, üzeri kapalı, yanları açık olan tamamen çabuk kurutma için tasarlanmış kısımlarda yapılmaktadır. Halı yıkama Eryaman olarak biliyoruz ki, halının kurutulma işlemleri de halı yıkamanın bir parçası sı olarak son derece önem teşkil eder.

Çünkü halı kurutma üzerine yapılan çeşitli araştırmalar da gösteriyor ki bu işlem son derece ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Halı Yıkama Eryaman fabrikamızın da bildiği ve bilimsel çevrelerden de gelen bazı sonuçlara göre, çeşitli bakteri türleri yalnızca güneş ışınlarıyla yok olmaktadırlar.

Halı Yıkama Eryaman olarak bir çok kez de gündeme getirdiğimiz, halı yıkamada bakteriyel arınma son derece önem arz eden bir konudur. Halı yıkama Eryaman fabrikamız bu bakteriyel arınmanın bir bölümünü yıkama aşamasında antibakteriyel halı yıkama şampuanları yardımıyla sağlayarak, bir bölümünüde kurutma sırasında yapmaktadır.

Halı Yıkama Eryaman firmamızın kurutma bölümü adeta doğal bir kurutucuya benzeyen bir sistem olarak yapılmıştır. Bu Halı Yıkama Eryaman kurutma sistemimiz hem belirli miktarda güneş alırken, hemde aynı zamanda da belirli miktarda rüzgar almaktadır. Bu şekilde, yıkamış olduğumuz halıları kurutarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.