Halı Yıkama Eryaman

Halı Yıkama Eryaman firmamızda yıkadığımız bir çok halının kurutulma işlemi, üzeri kapalı, yanları açık olan tamamen çabuk kurutma için tasarlanmış kısımlarda yapılmaktadır. Halı yıkama Eryaman olarak biliyoruz ki, halının kurutulma işlemleri de halı yıkamanın bir parçası sı olarak son derece önem teşkil eder.

Çünkü halı kurutma üzerine yapılan çeşitli araştırmalar da gösteriyor ki bu işlem son derece ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Halı Yıkama Eryaman fabrikamızın da bildiği ve bilimsel çevrelerden de gelen bazı sonuçlara göre, çeşitli bakteri türleri yalnızca güneş ışınlarıyla yok olmaktadırlar.

Halı Yıkama Eryaman olarak bir çok kez de gündeme getirdiğimiz, halı yıkamada bakteriyel arınma son derece önem arz eden bir konudur. Halı yıkama Eryaman fabrikamız bu bakteriyel arınmanın bir bölümünü yıkama aşamasında antibakteriyel halı yıkama şampuanları yardımıyla sağlayarak, bir bölümünüde kurutma sırasında yapmaktadır.

Halı Yıkama Eryaman firmamızın kurutma bölümü adeta doğal bir kurutucuya benzeyen bir sistem olarak yapılmıştır. Bu Halı Yıkama Eryaman kurutma sistemimiz hem belirli miktarda güneş alırken, hemde aynı zamanda da belirli miktarda rüzgar almaktadır. Bu şekilde, yıkamış olduğumuz halıları kurutarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz.

Atlas marka halı ve paspaslar sağlıklı olarak ne tür prosedürlerle yıkama gerektirirı

Yıkanması gereken halıların temizlenmesinden hedeflenen başarılı sonucu almak için deneyim gerektiren özel koşulları sağlamak gerekliliktir. Hijyeni önemseyen birisiyseniz ve şayet, hijyen koşullarını sağlamayan sonuçlarla karşı karşıya kalmaktan endişeleniyorsanız, yıkama yaptıracağınız yıkama fabrikasını tercih ederken, önemli koşulları araştırmanız ve bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Kanımca atlas marka halı ve paspaslar yıkanırken hüsrana uğramamak için, öncelikle bilinmesi gerekli olan konu, kilim ve halıların yıkatılacağı fabrikanın leke çıkarma ve temizlik konusunda uzman bir halı yıkama kuruluşu olmasındaki mecburiyettir. Öyle ki halı ve kilimleri yıkayan firmanın yaptığı işteki kalite, özverili personel ve bununla birlikte kullandığı ekipmanların kalite standartlarına uygunluğu ile mukayese edilir. Yıkamada öncelikli aşama firma aracının önceden bilinen anda halıları teslim almasıdır ve bu aşama ile alakalı ekstra bir ücret alınmamaktadır. Bu anlamda memnun kalınacak bir halı yıkama kuruluşu kesinlikle vaad ettiği zaman aralığında alır halıları. Personel tarafından yıkama bandına taşınan halı ve kilimler, karışmaması için leke türleri tespit edilerek ayrıştırılır çünkü, farklı halılar aynı yıkama tekniği ile yıkanamamaktadır. Değişen koşullarla birlikte günümüzde iki tip halı ve kilim yıkama tekniği ortaya çıkmıştır ki, bu metotlardan bir tanesi elde yıkama olarak tarif edilen yöntem, ikincisi ise otomatik halı yıkama makinesiyle devam ettirilen yıkama tipidir. Otomatik bantlı sistem halı yıkama makinesi ile yaptığımız yıkama işinin elle yıkamaya göre pek çok yararı vardır ki, bunlar arasında en dikkat çekicisi bizce halının tersinin de yıkanmasıdır. Atlas marka halı ve paspaslar manuel yahut otomatik yöntemle yıkanacak olabilir ancak iyi deterjan kullanmak temizliğin başarısını kesin olarak belirleyici özelliktedir. Temizlikte, umulan netice için temizleme gücü yüksek şampuanlar kullanmak oldukça önemlidir. Halılarımızın hızla kurumasının gerçekleşmesinde bu iş için yapılmış bir sıkma makinesi kullanmak kurumanın hedeflenen başarıya ulaşması için oldukça önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinde sıkılmış olan halı ve kilimler güneş altında bekletilmeye gereksinim duyar ki antibakteriyel yıkama bir tek bu koşulla olabilir. Güneşte kuruyan halı ve kilimler kontrol amacıyla son denetim noktasına sevk edilir ve bu birimde lekelerin çıkıp çıkmadığı ile birlikte paket ve parfümleme işleri yapılır. Son kalan işleri tamamlanan halı ve kilimler her müşteriye göre bir arada tutulacak biçimde ayrılıp, sevkiyat elemanlarına verilir ve böylece anlaşılan sürede halı ve yolluklar adreslerine ulaştırılır.