Etimesgut Halı Yıkama

Etimesgut halı yıkama fabrikamız, profesyonel ekibi ve son teknoloji halı yıkama makineleriyle, Etimesgut ve çevre bölgelerinde hizmet vermektedir. Halı yıkama sektör olarak, son zamanlarda hızla büyüyüp gelişme göstermektedir. Halı yıkama fabrikalarının artmasındaki en büyük etken halı yıkama teknolojilerinin gelişmesi olduğunu söyleyebiliriz. İyi bir halı yıkama da hangi yöntemler kullanılmalı, ne tür şampuanlar kullanılmalı ve halının yapısı çok iyi bilinmelidir.

Etimesgut halı yıkama

Etimesgut halı yıkama yıkayacağı halıların teknik özelliklerini iyi bilen, ve özelliklere göre yıkama yapan bir firmadır. Halıyı sadece temiz yıkamak değil, aynı zamanda da her hangi bir aşınmaya deformasyona yol açmadan yıkamak önemlidir. Halı yıkama basite alınacak bir iş değildir. İnsanlar bir şekilde halılarıyla temas halindedirler. Bu temas sonucu, eğer halı yeterli hijyene kavuşmamışsa sağlığımızı etkileyebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için halı yıkama işini profesyonel ellere bırakmak en doğrusudur.

Etimesgut halı yıkama olarak bu hijyenik ortamı sağladığımıza inanıyoruz. Etimesgut halı yıkama fabrikamız, başta Etimesgut olmak üzere Eryaman, Elvankent ve Sincan bölgelerinde de halı yıkama hizmeti vermektedir. Bir telefonla Etimesgut halı yıkama fabrikamıza ulaşarak sizde kaliteli hizmet ve hijyenik halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Etimesgut halı yıkama firmamız, sadece halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok işlemleri yapar. Bunun dışında oto yıkama vb. işlemleri uygulamamaktadır. Etimesgut halı yıkama otomatik halı yıkama sistemleri...

Etimesgut halı yıkamacı

Etimesgut halı yıkama fabrikamız kışında aynı şekilde halı yıkama hizmeti sunmaya devam etmektedir. Kışında yazın olduğu gibi aynı şekilde halılarınız kuru bir şekilde teslim edilmektedir. Kışın halı kurutma işlemini Etimesgut halı yıkama fabrikası bünyesinde bulunan halı kurutma odasında gerçekleştiriyoruz. Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da halılarınızı Etimesgut halı yıkama fabrikamıza çekinmeden, halım kurur muğ kurumaz mır diye düşünmeden yıkattırabilirsiniz.

Odalarda kullanılan halılarımız sağlıklı bir biçimde hangi koşullar altında yıkanmaya ihtiyaç hissederı

Sezon boyu kirlenen halıların temizlenmesinden beklenen başarılı sonucu kazanmak için özen gerektiren özel kurallara uyulması gereklidir. Yüksek beklenti içerisinde olan bilinçli bir tüketici olarak eğer, yeterince kaliteli olmayan neticelerle karşılaşmaktan endişeleniyorsanız, yıkama yaptıracağınız yıkama fabrikasını tercih ederken bir kısım önemli kriterleri araştırmanız gerekiyor. Bana göre odalarda kullanılan halılarımız yıkanırken hüsrana uğramamak için, her şeyden evvel bilmek gereken şey, halıların verileceği işletmenin yıkama ve leke çıkarmada profesyonel ekip sahibi bir halı yıkama firması olmasına ihtiyaç olduğudur. Zira bu işi yapacak şirketin işçiliğindeki kalite, özverili eleman kadrosu ve uygulamada kullandığı makinelerin uygun standartlarda anlaşılır. Halıların yıkanması işinde yapılan ilk şey, ücretsiz servis aracının anlaşılan saatte adresinize gelmesidir ki, bu iş için ekstradan bir bedel istenmemelidir. Bizce memnun kalınacak bir halı yıkama ve overlok firması kesinlikle söylediği zamanda almaya gelir halıları. Servis personelince yıkama bandına taşınan halı ve kilimler, bir birine karışmadan özelliklerine göre yıkamaya hazır hale getirilir çünkü, her tür halı aynı makineyle yıkama yapılamamaktadır. Halı yıkamadaki gelişmeler sayesinde son senelerde iki türlü halı ve kilim yıkama yolu izlenmeye başlanmıştır ve bu sistemlerden birincisi meçle yıkama diye adlandırılan metot, ikincisi de bantlı yıkama sistemiyle devam ettirilen yıkama şeklidir. Tam otomatik halı ve kilim yıkama makinesiyle sürdürülen yıkama işinin elde yapılan yıkamaya göre bir çok avantajı ortaya çıkar ki, bu faydalardan en mühimi sanırım çift taraflı yıkamadır. Odalarda kullanılan halılarımız eski usullerle yahut tam otomatik yöntemle yıkattırılabilir ama halı yıkama deterjanının kalitesi yıkamanın başarı seyrini önemli oranda değiştirmektedir. Bu anlamda beklenen netice için ciddi arındırma gücü olan leke gidericiler kullanmak oldukça önemlidir. Yıkama işi bitirilen halıların hızlı bir şekilde kurutulmasında bu iş için yapılmış bir sıkma makinesi kullanılması kurumanın amaçlandığı gibi olması için oldukça önemlidir. Otomatik sıkma makinesinin sıktığı halı ve yolluklar yine de askıya asılmaya gereksinim duyar ki bakterilerin yok edilmesi ancak bu yöntemle olur. Güneşte kuruyan halı ve kilimler kontrol edilmesi maksadıyla son denetim kısmına getirilir ve bu kısımda fırçalama, tarama ile birlikte ambalajlama işlemleri yapılır. Paketleme aşamaları da biten halı ve yolluklar müşteri adreslerine dikkat edilerek bir sıralama yapılacak biçimde gruplanıp, dağıtım birimine verilir ve böylece önceden bilinen süre içerisinde halılar müşterilere sevk edilir.