Eryaman Yorgan Yıkama

Eryaman yorgan yıkama fabrikamız, yorganlarınızı servislerimiz aracılığıyla evlerinizden alarak yıkama işlemini sağlığa uygun bir ortamda gerçekleştirmektedir. Eryaman yorgan yıkama olarak, halı yıkamada gösterdiğimiz uzmanlık ile, yorgan yıkama işinde de en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz.

Eryaman yorgan yıkama firmamız öncelikle, yorganları makinelerde yeterince yıkayarak kir ve lekelerinden arındırmaktadır. Kir ve lekelerinden arındırılarak yıkanmış olan yorganlar, son kontrollerin yapıldığı kontrol bölümüne ulaştırılırlar. Son kontrol bölümünden onaylanmış olarak çıkan yorganlar, son işlem olarak paketleme bölümüne gönderilirler.

Eryaman yorgan yıkama

Eryaman yorgan yıkama fabrikamızın paketleme bölümüne gelen yorganlar, paketlenerek servis bölgelerine ulaştırılmak üzere hazır duruma getirilirler. Artık teslimata hazır hale gelmiş olan yorganlar, Eryaman yorgan yıkama servis araçları ile adreslere teslimatı yapılamak üzere yola çıkarlar. Eryaman yorgan yıkama olarak halı yıkama da olduğu gibi yorgan yıkamada da kendimize son derece güveniyoruz. İşimizi asla hafife almayarak kendimizi daha da geliştirmeye çalışıyoruz. Eryaman halı yıkama ve Eryaman yorgan yıkama alanlarında en iyi şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Eryaman yorgan yıkama fabrikamız her zaman hijyeni ön planda tutan bir firmadır. Hijyen, halı yıkama da olduğu gibi, yorgan yıkamada da çok önemlidir. Hatta daha da önemlidir desek de yanılmış olmayız. Yorganlarımız, en çok birebir temas ettiğimiz eşyalarımızdandır. Eryaman yorgan yıkama olarak bunun çok iyi bilincinde olduğumuzdan yorganlarımızı en iyi şekilde yıkamamız gerektiğini iyi biliyoruz. Bu bilinçle birlikte Eryaman yorgan yıkama olarak Ankara bölgesinde, Etimesgut da Sincan da ve Elvankent de yorganlarınızı uygun sağlık koşullarına kavuşturuyoruz.

Antep işi halı ve kilimler hijyenik şekilde nasıl ekipmanlar kullanılarak yıkamaya tabi tutulurı

Halı ve kilimlerin yıkanmasından beklenen başarılı neticeyi kazanmak için deneyim gerektiren özel koşulların sağlanması olmazsa olmaz önem arz etmektedir. Beklentileri yüksek bir müşteriyseniz ve en azından hoş olmayan bir durumla yüz yüze gelmekten endişeliyseniz halılarınızı emanet edeceğiniz halı firmasını tercih ederken, bazı kuralları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Kanımca Antep işi halı ve kilimler yıkanırken beklentilerinizin karşılanması için, temel şart olarak özen gösterilmesi gereken konu, yıkama işinin verileceği şirketin hijyenik yıkamada özverili bir yıkama şirketi olmasındaki zaruriyettir. Bir anlamda kilim ve halıları yıkayacak kuruluşun ortaya koyduğu kalite, düzenli çalışan personel kadrosu ve elindeki makinelerin yüksek kalitede olmasıyla anlaşılabilir. Bu işlemlerde birinci aşama, halı toplama aracının söz verdiği saatler arasında halılarınızı almaya gelmesidir ki, bu aşama için herhangi bir ödeme alınmamaktadır. Bizce özverili bir halı yıkama ve overlok işletmesi aşağı yukarı söz verdiği zaman aralığında almaya gelir halıları. Servis aracıyla yıkamanın yapılacağı kısma alınan halı ve kilimler bir birine karışmadan türlerine göre ayrılır zira farklı halılar aynı malzemelerle yıkama yapılamamaktadır. Yeni gelişen makinelerle birlikte günümüzde iki çeşit halı ve kilim yıkama sistemi kullanılmaya başlanmıştır ve bunlardan bir tanesi meç kullanarak yıkama şeklinde anılan teknik, ikincisiyse bantlı yıkama sistemiyle devam ettirilen yıkama şeklidir. Bantlı halı ve kilim yıkama makinesiyle icra edilen yıkama işlemlerinin önceki sisteme göre bir sürü yararı mevcuttur ve bunlar arasında en mühim olanı zannediyorum halıların daha fazla yıkanmasıdır. Antep işi halı ve kilimler elle veyahut otomatik teknikle yıkanacak olabilir fakat kaliteli halı yıkama deterjanı kullanmak halı yıkama işinin başarı seyrini tamamen belirleyici özelliktedir. Temizlik işlerinde istenen sonuca varmak için bakterileri temizleyebilen leke gidericiler ile yıkama yapmak olmazsa olmaz öneme sahiptir. Halı ve kilimlerin gereken hızda kurumasının sağlanmasında santrifüj makinesiyle nem almak, bu işin beklenen başarıya ulaşması için gerçekten önemlidir. Santrifüj makinesinde suyundan arındırılan halılar güneş altında bekletilmeye gereksinim duyar ki, antibakteriyel yıkama tam manasıyla bu metotla sağlanır. Gerektiği kadar kuruyan halı ve kilimler son kontroller için denetim kısmına sevk edilir ve bu masada lekelerin çıkıp çıkmadığı ile beraber ambalaj çalışmaları yapılır. Tüm yorucu işlemleri de biten halılar fiş numaralarına bakılarak bir sıralama sağlanacak biçimde toparlanıp, servis bölümüne verilir ve böylece söz verilen sürede halılar ve yolluklar teslimat adresine teslim edilir.