Ankara Halı Yıkama

Eryaman halı yıkama olarak Ankara halı yıkama bölgesinde özellikle Etimesgut, Sincan, Elvankent ve başta Eryaman olmak üzere, yakında da Batıkent bölgesinde hizmet vereceğiz. Fabrikamız, Ankara halı yıkama bölgelerinde daima edindiği prensiplerine bağlı kalarak kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden faaliyet göstermektedir.

Ankara Halı Yıkama

Firmamız dünden bugüne teknolojiyi her zaman bir adım önde tutarak kaliteyi ve hijyeni bir araya getirmiştir. Bu sektörde hijyen olmazsa olmazlardandır. Halı yıkama işi tabi ki sadece hijyenik halı yıkamayla da sınırlı bir iş değildir.

Ankara da yüzlerce halı yıkama fabrikası Ankara halı yıkama adı altında halı yıkama işi yapmaktadır. Fakat bu işi ne derece yeterli yaptıkları da tabi ki tartışılır. Hatta bazı halı yıkamacılar bu işi sezonluk bile yapmaktadırlar. Yaza girmeden broşür dağıtarak müşteri toplayıp, havalar soğumaya başlayınca da ortadan kaybolan bir çok sözde Ankara halı yıkama firmaları vardır.

Ankara Eryaman Halı Yıkama

Oysa ki, işin tam anlamıyla hakkını veren halı yıkamacılar yazın olduğu gibi kışında aynı şekilde hizmet sunmaktadırlar. Olması gerekende tabi ki budur. Çünkü bir çok kişi yaz kış demeden halısı kirlendiği zaman halısını doğal olarak yıkatmaktadır. Ankara bölgesinde faaliyet gösteren Eryaman halı yıkama fabrikamızda bu grubun içerisindedir. Yani yaz kış demeden müşteriye en iyi hizmeti verme çabası içerindedir.

İstikbal marka halılar kaliteli bir biçimde hangi ekipmanlarla yıkanmaya ihtiyaç hissederı

Temizlik ihtiyacı olan halıların temizlenmesinden istenen hijyenik sonucu elde etmek için tecrübe gerektiren kimi normları sağlamak gerekliliktir. Standartlara uygun hizmet bekleyen bilinçli bir müşteri olarak en azından kötü bir durumla karşı karşıya gelmekten tedirginlik içerisindeyseniz halılarınızı yıkatacağınız yıkama firmasına iş yaptırırken, bazı önemli aşamaları bilmeniz gerekiyor. Sanırım istikbal marka halılar yıkanırken beklenen neticeyi almak için öncelikle önem verilmesi gereken konu, kilim ve halıların yıkatılacağı işletmenin temizlik konusunda kabiliyetli bir yıkama kuruluşu olması gerektiğidir. Zira halıların temizliğini yapacak şirketin kalitesi, düzenli çalışan personel ve elindeki makinelerin standartlara uygunluğuyla tespit edilir. Kilim ve halı yıkama birinci aşama halı toplama aracının randevulaşılan zaman diliminde adresinize gelmesidir ki, bu iş için ilave bir para istenmemektedir. Dikkat edin kaliteli bir halı yıkama ve overlok firması mutlaka dediği saatte almaya gelir halıları. Şirketteki yıkamanın yapılacağı kısma taşınmış olan halı ve kilimler, derhal lekeleri göz önüne alınarak farklı alanlara alınır zira her halı aynı yıkama tekniği ile yıkama yapılamamaktadır. Teknolojik gelişmelerle birlikte bu dönemde bir birinden farklı iki yıkama şekli ortaya çıkmıştır ve bu metotlardan birisi meçle yıkama diye bilinen teknik, bir diğeri de otomatik makinelerle sürdürülen yıkama şeklidir. Tam otomatik sistemli halı ve kilim yıkama makineleri ile icra ettiğimiz yıkama işinin manuel yıkamaya göre fazlaca faydası sıralanabilir ki, bu avantajlardan en önemlisi sanırım fırça baskısının daha yüksek olmasıdır. İstikbal marka halılar eski tip ya da bilgisayarlı yöntemle yıkanacak olabilir ama kaliteli deterjan kullanımı yıkama işinin başarısını net olarak belirlemektedir. Bu işte istenen neticeye ulaşmak için temizleme gücü yüksek leke gidericiler kullanmak büyük önem arz etmektedir. Yıkanmış halıların çabuk bir şekilde kurumasının sağlanmasında bu işe özel bir sıkma makinesi kullanmak kurutmanın sorunsuz olması için çok önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkarılan halı ve yolluklar gün ışığına ihtiyaç duyar ki bakterilerden arınma tam anlamıyla bu metotla olur. Yeterince kurumuş olan halı ve yolluklar son kontroller için son denetim alanına sevk olunur ki, bu noktada halıların son hali ile beraber paket ve parfümleme işlemleri yapılır. Bütün önemli aşamaları neticelenen halı ve yolluklar dağıtım adreslerine bakılarak bir araya getirilecek şekilde gruplara ayrılıp, servis bölümüne sevk edilir ki, sözleşilen gün ve saatte halılar teslimat adresine verilir.