Kışın Halı Yıkanır mı?

Halı yıkama sektörü mevsimsel şartlardan fazlasıyla etkilenen bir sektördür. Hal böyle iken sürekli gelişen teknoloji buna da bir çözüm yolu getirmiştir. Geçmişte halı yıkama fabrikaları yeterli donanıma sahip olmadıkların için kış mevsimlerinde hizmete ara verir, bahar mevsiminde tekrar faaliyete geçerlerdi. Günümüzde ise bu durumun tersine döndüğünü söyleyebiliriz. Fabrikalardaki iyileştirilmeler şartların değişikliği ile zorunlu hale gelmiştir.

Talep artışı:

Eryaman halı yıkama gibi profesyonel fabrikalara olan talebin kış mevsiminde de artış göstermesi, kış mevsiminde halı yıkama işlemlerinin sürmesini zorunlu hale getirmiştir. Talebin artışında değişen yaşam koşulları kadar, müşterilerin de bilinçlenmesi önemli rol oynamaktadır. Zira insanlar artık evde halı yıkamaya zaman ve mekan bulamadıkları gibi, seneden seneye halı yıkatma kültürünü de terk ediyorlar. Artık çoğu kimse, yaz boyunca kirlenen halıların, bakteri yuvasına dönüştüğünü ve kirli halıların vücut direncini kırma noktasında ne denli etki sahibi olduğunu biliyorlar. Bu sebeple halılarını yazın gelmesini beklemeden yıkatmak istiyorlar. İşte Eryaman halı yıkama bu talebi karşılamak maksadıyla kış mevsiminde de halı yıkama işlemlerini sürdürmektedir.

Teknoloji gelişmeler:

Teknolojik gelişmeler olmasaydı her mevsimde halıların yıkanması mümkün olamazdı. Rulo tipi santrafij makineleri halıların neredeyse kuru olarak çımasına olanak tanımaktadır. Brülör yardımı ile ısıtılan özel kurutma odaları ise yaz mevsimini aratmıyor. Eryaman halı yıkama olarak bizlerde en hızlı şekilde teknolojiye ayak uydurarak, hizmetlerimiz yıl boyunca devamlılığını sağlamış durumdayız.

Rekabet:

Rekabet her işin kalitesinin artmasına ivme kazandırır. Rakiplerimizin bizden önde olmaları işimizi riske atar. Kaliteyi tercih eden bir müşteri profiline hitap eden bizlerde rekabet gücümüzün artması için gerekeni yapıyoruz. Bu rekabet sizlere yaz kış aynı kalitede hizmet vermeyi zorunlu hale getiriyor.

Eryaman halı yıkama olarak şartlar ne olursa olsun kesintisiz hizmet vermeyi prensip edinmiş vaziyetteyiz.