Kaliteli halı yıkamanın argümanları

Eryaman halı yıkama hizmet bölgemiz içerisinde yaptığımız başarılı hizmetlerin arka planında kullandığımız halı yıkama ekipmanları bulunmaktadır. Hangi halı yıkama firması olursa olsun gerçek anlamda kaliteli bir halı yıkama işlemi yapmak için piyasanın en iyi halı yıkama ekipmanlarını kullanma zorunluluğu ile karşı karşıyadır. Halı yıkama ekipmanları denildiğinde sadece makineler akla gelmemelidir.

Eryaman halı yıkama fabrikamızda makineler kadar kullandığımız sarf malzemelerinin de kalitesine özen gösteriyoruz.

Halı yıkama makineleri kadar, halı yıkama şampuanları hatta kullanılan su dahi önemlidir.

Eryaman halı yıkama olarak antibakteriyel özellikte ve üstün leke çıkarma kabiliyetine sahip halı yıkama şampuanları kullanıyoruz. Piyasada bir birine benzer nitelikte pek çok şampuan bulunmasına karşın bizler tecrübelerimiz dahilinde en iyisini kullanıyoruz. İşin sırrı da özellikle burada yatmaktadır. Zira yıkama sonrası temiz görünmesine rağmen bakteriyel arınma açısından gereken sonucu vermeyen bir şampuan kullanmak bizim işimizi, sizinse sağlığınızı riske atmak olurdu.

Eryaman halı yıkama olarak kullandığımız su işimizin en önemli argümanıdır. Tüm temizlik işlemlerinde olduğu gibi, bu işte de suyun eşsiz temizleme özelliğinden faydalanıyoruz. Yeri gelmişken bir sosyal sorumluluk gereği halı yıkama ve küresel ısınma konusuna da bir kaç cümle ayırmak istiyorum. Halıların yıkanmasında kullandığımız su kesinlikle şehir şebekesine bağlı kaynaklardan değildir. Eryaman halı yıkama fabrikamızda kendi imkanlarımızla çıkardığımız kaynak sularını kullanmaktayız. Böylece içme sularının israfını önlemiş, kendi çapımızda küresel ısınma karşıtlığımızı göstermekteyiz. On binlerce evin halısının şehir şebekesine bağlı kaynakları tükettiğini varsayacak olursak, her kesin doğal kaynak suyu kullanan halı yıkama fabrikalarını kullanma gerekliliği açıkça ortaya çıkmaktadır.

Halı yıkama şampuanları üstün leke çıkarma kabiliyetleri ile olası pek çok lekeye karşı etkilidirler. Ancak zaman zaman bu şampuanların çıkaramadığı lekelerle de karşılaşabiliyoruz. İşte bu tür durumlarda halıların yapısal özelliklerine zarar vermeyecek bazı leke çıkarıcıları kullanıyoruz. Bu tür durumlar çok büyük dikkat ve özen gösterilmesi gereken durumlardır. Kaldı ki her tür leke çıkarıcı ile her tip halıya müdahale edilmemelidir. Bunun halının çeşitli özelliklerini bozma riski vardır. Eryaman halı yıkama olarak halılarınızın hijyenik olarak temizlenmesi konusunda her türlü argümanı gereği gibi kullanıyoruz. Bunca zamandır edindiğimiz bir tecrübe varsa o da kaliteli halı yıkamanın sırrı kullanılan argümanların kalitesidir.