Kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmak

Eryaman halı yıkama olarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizi belirli dönemler için değil, kalıcı olarak verebilme gayesini taşıyoruz. Bunun aksine yalnızca halı yıkamaya olan talebin arttığı yaz dönemlerinde hizmet veren firmalar azımsanamayacak kadar fazla. Bu türden firmalar özellikle bahar aylarında çalışmaya başlayıp, kış döneminin yaklaşması ile birlikte inzivaya çekilmektedirler.

Eryaman halı yıkama olarak kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmanın çokta kolay olmadığının farkındayız. Yaptığımız işlerde gösterdiğimiz başarı ve başarısızlıklar sektördeki kalıcılığımızı ve talep yoğunluğumuzu oluşturmakta. Bizler de bu durumu göz önünde bulundurarak Eryaman bölgesinde en iyi hizmeti verebilmek için tüm çabamızı ortaya koyuyoruz. Zaten bu gün Eryaman bölgesinde bu kadar çok tercih ediliyor olmamız bu gayretimizin ürünüdür.

Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmanın temel şartı kaliteli hizmettir. Kaliteli hizmet kavramı: Temizlik, hijyen, zamanında teslimat, hizmette süreklilik gibi konuları içerisinde barındırmaktadır. Temizlik ve hijyen kalitesi anlamında profesyonellik gereksinimlerine yeterince sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Bu anlamda kullandığımız ekipmanlardan, sarf malzemelerine ve yıkama elemanlarına kadar her şeyi büyük bit titizlik çerçevesinde değerlendiriyoruz. Halıların zamanında adresten alınıp, zamanında teslim edilmesi konusuna da büyük özen gösteriyoruz.

Kalıcı bir halı yıkama fabrikası olabilmek için kaliteli malzeme kullanmak esastır. Malzeme masrafından tasarruf ederek kaliteli bir temizlik yapılması asla söz konusu olamaz. Bu sebeple Eryaman halı yıkama olarak, kaliteli halı yıkamanın argümanlarından taviz vererek kalıcı olamayacağımızın farkındayız. Kalitesiz malzemeler kullanarak maliyetleri düşürme ve daha ucuza halı yıkama yapmak gibi bir gayemiz de yok zaten. Bu gün bu yazıyı okuyabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi olan her kes, maliyetler ve halı yıkama fiyatlarının oranını aşağı yukarı tahmin edebilecek durumdadır zaten. Çok düşük fiyatlarla, anlamsız dampinglerle karşınıza çıkmadık, bundan sonra da bu duruşumuzu değiştirme niyeti taşımıyoruz.

Sonuç olarak malumdur ki; kalıcı bir halı yıkama fabrikası olmak, siz değerli müşterilerimizin teveccühünü aldığımız oranda mümkün olacaktır. Ülkemizde emeğe saygının olmadığını düşünenler çoğunlukta iseler de, biz Eryaman halı yıkama olarak her zaman emeğin fark edilip, kalıcılık sağlayacağından eminiz.

Tüylü halı ve yolluklar temiz bir biçimde nasıl prosedürlerle yıkanmalıdırı

Temizlik ihtiyacı olan halıların yıkama işleminden hedeflenen sağlıklı neticeyi kazanmak için profesyonellik gerektiren bazı koşulları sağlamak zorunluluktur. Titiz bir müşteri olarak şayet beklentinizin altında bir sonla muhatap olmaktan tedirginlik içerisindeyseniz, halılarınızı emanet edeceğiniz yıkama firmasına halılarınızı verirken, kimi kuralları araştırmanız gerekiyor. Söylemekte yarar var ki tüylü halı ve yolluklar yıkanırken kalite için, birinci olarak bilinmesi gereken şey, halı ve kilimleri yıkayacak fabrikanın halı yıkama konusunda profesyonel bir yıkama şirketi olmasına ihtiyaç olduğudur. Kaldı ki halı yıkayacak işletmenin kalite standardı, disiplinli çalışan personel ve bununla beraber elinde bulundurduğu deterjan ve leke çıkarıcıların kalitesiyle bilinir. Yıkama işlemlerinde öncelikli adım firma aracının dediği anda halıları almasıdır ki, bu işlem ile alakalı herhangi bir ödeme alınmamaktadır. Bizce disiplinli bir halı yıkama işletmesi bir şekilde istenen anda alacaktır halılarınızı. Servis aracıyla yıkama bölümüne taşınan halılar çabucak dokuma türleri göz önüne alınarak bölümlere ayrılır zira farklı halılar birlikte yıkanamaz. Değişen koşullarla birlikte son senelerde ayrı iki halı ve kilim yıkama şekli uygulanmaya başlanmıştır ve bu tekniklerden birisi meç kullanarak yıkama olarak tabir edilen sistem, ikincisiyse otomatik sistemle sürdürülen yıkama modelidir. Otomatik bantlı sistem halı yıkama makinalarıyla sürdürdüğümüz yıkama işlemlerinin eski tip yıkamaya göre epeyce çok faydası bulunur ki, bunlar arasında en dikkat çekicisi sanırım halının çift taraflı yıkanmasıdır. Tüylü halı ve yolluklar eski usulle veyahut otomatik teknikle yıkanıyor olabilir ama leke çıkarıcı deterjanın kalitesi halı yıkamanın sonucunu kesin bir şekilde belirlemektedir. Halı yıkama işlerinde olumlu bir sonuç almak için antibakteriyel özellikte temizlik maddeleri ile çalışmak fazlaca önemlidir. Halıların çabucak kurutulmasında bu işe özel bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak, bu işin problemsiz halledilmesi için oldukça önemlidir. Sanayi tipi sıkma makinesinin sıktığı halı ve yolluklar güneşe tutulmaya ihtiyaç duyar ki, bakterilerin yok olması sadece bu metotla olur. Yeterince kuruduğu gözlemlenen halılar kontrol edilmesi için denetim kısmına getirilir ve bu bölümde halıların son durumu ile beraber ambalajlama ve parfümleme çalışmaları yapılır. Son kalan işlemleri tamamlanan halı ve kilimler dağıtım güzergahlarına bakılarak bir sıralama sağlanacak şekilde ayrıştırılıp, dağıtım çalışanlarına yönlendirilir ve önceden bilinen zaman diliminde halılar ve yolluklar verilen adrese teslim edilir.