Halı yıkamada tecrübe faktörü

Halı yıkatma kültürünün çoğunlukla yerleştiği Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizde hala kendi halısını kendisi yıkayınca daha başarılı bir sonuç alacağını düşünenlerin sayısı azımsanmayacak kadar çoktur. Eryaman' da hala balkonlardan sarkan yıkanmış halıları görmek mümkün. Halı yıkamada tecrübe faktörünün öneminden öte, şehir şebekesine bağlı sularla halı yıkamak her ne kadar uygun karşılanmasa da yine de buna aldırmayanlar var.

Halı yıkama fabrikalarının bu tablo karşısında özeleştiri yapmaları gerekiyor. Zira herkes işini iyi yapmış olsa zamanla yüzde yüz güven ortamı sağlanmış olacaktır. Halbu ki aslında fabrika olmadığı halde, profesyonel bir halı yıkama fabrikası görüntüsüne bürünmüş bir çok sözde firma var sektörde.

Tüketici açısından çözüm halıyı evde yıkamak değil; gerçek anlamda uzman bir halı yıkama firması ile çalışmaktır. İşte Eryaman halı yıkama firmamız bu anlamda gerçek manada kendisini kanıtlamış, garantili hizmet veren bir halı yıkama fabrikasıdır. Zaten verdiğimiz tüm hizmetler yüzde yüz müşteri memnuniyet garantisine tabidir.

Eryaman halı yıkama olarak bu denli iddialı olmamızın en büyük sebebi, bilgi ve tecrübemize olan güvenimizdir. Eryaman halı yıkama fabrikamızda her türden el dokuma ve antika halılardan kilimlere, makine halılarından şagilere kadar pek çok cins halının yıkaması, usulüne uygun olarak yapılmaktadır. Sektörde her halıyı aynı şekilde yıkayan firmalarda mevcuttur maalesef. Bu tip firmalar hiç bir zaman gerekli hijyen kalitesini sağlayamadıkları gibi, piyasada kalıcı da olamamaktadırlar.