Eryaman halı yıkama temizlik

Halıların yıkanma işlemlerinden her kesin farklı bir beklentisi var. Bu farklılık müşteri taraflı olabildiği gibi, halıyı yıkayan fabrika taraflı da olabilmektedir. Eryaman halı yıkama olarak çoğu karşılaştığımız durumda müşterilerimizin yüzeysel temizlikle ilgilendiğini görüyoruz. Halısının temiz yıkanıp yıkanmadığını lekelerin çıkıp çıkmadığına endeksleyenlerin sayısı hiç te azımsanamayacak kadar fazla. Yine de bu konuda en bilinçli tüketici profillerinden birinin Eryaman' da olduğunu söylemezsek haksızlık etmiş oluruz. Diğer taraftan kimi halı yıkama fabrikaları da müşterilerinin bu beklentilerine cevap verebilmekle yetiniyor.

Oysaki biz Eryaman halı yıkama olarak derinlemesine bir hijyen kalitesi sunmak için çalışıyoruz. Elbette halıların belirgin lekelerinin de çıkarılması bu işin olmazsa olmazlarındandır ama gerçek kalite sadece lekelerin çıkarılması değildir. Eryaman halı yıkama gerçek hijyen kalitesini yakalamak için türlü malzemeler ve tekniklerle çalışıyor. Yılların kazandırdığı deneyimle müşterilerin gördüğü yada görmediği her detayda titizlik gösteriyor.

Bilim, halı diplerinde biriken ve üreyen bakterilerin yol açtığı olumsuzlukları sıralarken Eryaman halı yıkama firmamızın da buna kayıtsız kalması mümkün değildi. İşte bu sebeple halı diplerine en iyi icra eden ve bakteriyel arınma bakımından en başarılı şampuanları tercih ediyoruz. Her halıya gerek kirlilik durumu ve gerekse dokuma özellikleri göz önünde bulundurulmak kaydı ile gereken özeni gösteriyoruz.

Halılarınızı Eryaman halı yıkama firmamıza yıkattığınızda en fazla emin olmanız gereken şey halılarınızın en iyi şekilde temizlendiği olmalıdır.