Eryaman halı yıkama kalite hedefleri

Eryaman halı yıkama değişen yaşam koşulları ile birlikte büyüyüp, gelişen halı yıkama sektörünün önde gelen firmalarından birisi olmanın haklı gururunu taşıyor. Eryaman halı yıkama olarak en iyi ve kaliteli hizmeti, en kısa teslimat süreleri ile sürdürmek hedef ve gayemizde ısrarcı olma tavrımızı devam ettiriyoruz. Kentsel yaşamın gerekliliğinden gelen zamanın değeri, küresel ısınmanın kötü sonucu içme sularındaki kirlenme, teknik yetersizlikler gibi pek çok sebeple halı yıkama kültürü neredeyse tamamen değişmiş durumdadır.

Eryaman halı yıkama tüm bu değişim ve gelişim süreçlerini yakından takip ederek, en iyi hizmet iddiasını gelecek zaman dilimlerinde de sürdürmeye kararlı bir firma olarak sektördeki varlığını her geçen gün biraz daha büyüyerek sürdürmektedir. Eskiden evlerde yapılan halı yıkama işlemleri, günümüzde neredeyse tamamen uzman halı yıkama fabrikaları tarafından yapılmakta, teknolojik gelişmeler ve sektöre yapılan yatırımlar sayesinde halı yıkama hijyen kaliteleri son derece artarak, müşterilerin memnuniyetini kazanmaktadır. Halı yıkamanın henüz tam olarak oturmadığı dönemlerde ilkel metodlarla yapılan halı yıkama işlemlerinden memnun kalmayan halı sahipleri arasında da tam olarak bir güven ortamı sağlanmış durumdadır. Eryaman halı yıkama olarak birinci önceliğimiz, müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizi memnun etmenin yolunun kaliteli hizmetten geçtiğinin bilincindeyiz. Bu vesile ile üç kuruş aşağı yıkayan kampanyalarla, beş kuruşluk hediyelerle müşterilerimizin gözünü boyamak değil, gerçek hijyen kalitesi ile müşterilerimiz hayran bırakmakla meşgulüz. Eryaman halı yıkama olarak tek işimiz halı yıkama ve overlok. Overlok işinde de iddialıyız. En kaliteli ipliklerle, çok geniş renk seçeneklerimizle, çift katlı olarak overlok işlerinizi de garantili olarak yapıyoruz.

Sürekli daha iyiyi hedefleyerek Eryaman halı yıkama hizmet bölgemizin, temizlik ve hijyen kalitesinde ilk akla gelen firması olmayı gelecek nesillerimize de taşımayı hedefliyoruz.

Çok kirli halılar ve kilimlerimiz sağlıklı olarak ne tür makineler kullanılarak temizlenebilirı

Kirlenmiş halınızın yıkama işleminden beklenen başarılı sonucu sağlamak için tecrübe gerektiren kimi şartların sağlanması olmazsa olmaz önem arz etmektedir. Kaliteli hizmet bekleyen bir müşteriyseniz ve siz de gerekli beklentiyi karşılamayan neticelerle karşılaşmaktan tedirginlik içerisindeyseniz; halı yıkama işinizi vereceğiniz halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatırken, bir kısım önemli ayrıntıları araştırıp bilgi edinmeniz gerekiyor. Tecrübeler gösteriyor ki çok kirli halılar ve kilimlerimiz yıkanırken istenen kaliteli neticeye varmak için her şeyden önce dikkatli olunması gereken konu, halı ve kilimleri yıkayacak firmanın temizlik ve hijyen sağlamada profesyonellik kazanmış bir yıkama fabrikası olmasındaki mecburiyettir. Zaten kilim ve halıları yıkayacak kuruluşun kalite göstergesi, düzenli personel kadrosu ve bununla beraber, elindeki endüstriyel ekipmanların kalite standartlarına uygunluğu ile mukayese edilir. Bu işlemlerde ilk aşama ücretsiz servis aracının önceden bilinen saatler arasında vereceğiniz adrese gelmesidir ki bu aşama ile alakalı ilave bir bedel talep edilmemektedir. Unutmayın uzman bir halı yıkama ve overlok fabrikası kesinlikle vaad ettiği zaman aralığında halıları almaya gelir. Servis elemanlarınca yıkamanın yapılacağı kısma alınan yıkanacak malzemeler karıştırılmadan dokuma türlerine bakılarak ayrıştırılır zira tüm halılar aynı ekipmanlarla yıkanmaz. Teknolojik destek sayesinde bu gün değişik iki halı yıkama metodu kullanılmaya başlanmıştır ve bunlardan birincisi meçle elde yıkama olarak tabir edilen şekil, öbürü ise otomatik makinelerle sürdürülen yıkama sistemidir. Çok programlı otomatik halı yıkama makinesi ile icra edilen yıkama işlemlerinin eski uygulamalara göre fazlaca faydası listelenebilir ve bunların en fazla önemli olanı her halde halının çift taraflı yıkanmasıdır. Çok kirli halılar ve kilimlerimiz eski sistem veya tam otomatik teknikle yıkanabilir ama leke çıkarıcı deterjanın kalitesi temizliğin neticesini hatırı sayılır derecede belirleyici özelliktedir. Halı ve kilim yıkamada pozitif sonuç için antibakteriyel özellikte şampuanlar ile çalışmak son derece önemlidir. Yıkamadan sonra halıların biran evvel kurutulmasında otomatik sıkma makinesi kullanılması, bu işin başarısı için çok önemlidir. Santrifüj makinesinden çıkarılan halılar güneşte bekletilmeye gereksinim duyar ki, bakterisiz yıkama yalnızca bu şartla olur. Kurutma askılarında kuruduğu gözlemlenen halı ve yolluklar kontrol maksadıyla son kontrol yerine sevk olunur ki, bu birimde çıkması zor lekelerin kontrolü ile birlikte ambalaj işleri yapılır. Paketleme aşamaları sonuçlanan halılar dağıtım adreslerine dikkat edilerek bir arada tutulacak biçimde gruplanıp, dağıtım birimine gönderilir ki, önceden anlaşılan saatler arasında halı ve yolluklar teslimat noktasına ulaştırılır.