Eryaman halı yıkama hizmetleri

Halı yıkamanın başlangıç aşaması sipariş almadır. Eryaman halı yıkama olarak sipariş verdiğiniz firmanın sabit bir yerinin olup olmadığı konusunda uyanık olmanızı öneriyoruz. Sabit telefonu olan bir firmaya her halükarda ulaşmak daha kolay olacaktır. Eryaman halı yıkama firmamızda siparişler belirlenen güzergahlara göre alınır. Halıların teslim alınması esnasında personelimiz sizlere bir makbuz verirler. Bu makbuzda alınan halıların metrekareleri, fiyatları ve teslimat günleri gibi bilgiler yer alır.

Eryaman halı yıkama fabrikamıza gelen halılar cins ve leke profillerine göre ayrıldıktan sonra üzerlerindeki kaba toz ve kirlerden arındırılırlar. Bu işlemin akabinde yıkamaya alınan halılara uygun yıkama teknikleri uygulanır. Eryaman halı yıkama fabrikamızda yıkama işlemi makinelerde yapılırken, en uygun şampuan ve leke çıkarıcılar kullanılır. Yıkama bitiminde halıların lekelerinin tam olarak çıkıp çıkmadığı kontrol edilir. Şayet çıkmayan leke kalmışsa, ikinci bir yıkama için halı tekrar makineye verilir.

Eryaman halı yıkama yıkanan halıları kurutma makinesine alır. Bu makine halıyı %98 oranında kuru olarak çıkarır. Bu işlemden sonra halılar kurutma askılarına alınırlar. Burada yeterinde bekletilen halılar toplanarak, son kontrollerin yapılacağı tezgahlara alınırlar. Eryaman halı yıkama kontrol elemanları hem halının yıkanma kalitesini kontrol ederler ve hem de paketleme işlemini yerine getiriler.

Tüm temizlik ve hijyen standartları sağlanmış halılar Eryaman halı yıkama servis araçlarımıza yüklenerek sevkiyata hazır hale gelirler.

Jel taban halı ve yolluklar başarılı biçimde ne tür malzemeler kullanılarak yıkanırı

Günlük kullanılan halıların yıkanmasından beklenen başarılı neticeyi sağlamak için özveri gerektiren bir çok koşulları sağlamak gerekliliktir. Kaliteden anlayan bir müşteriyseniz ve şayet, yeterince kaliteli olmayan sonuçlarla muhatap olmaktan korku duyuyorsanız, halılarınızı temizleteceğiniz halı yıkama fabrikasına halılarınızı yıkatırken önemli konuları bilip dikkatli olmanız gerekiyor. Tecrübeler ortaya koyuyor ki jel taban halı ve yolluklar yıkanırken iyi bir yıkama için birinci olarak bilmek gereken şey, kirlenmiş halıların yıkattırılacağı işletmenin yıkama ve leke çıkarmada titiz ve özverili bir halı yıkama fabrikası olması gerektiğidir. Bir şekilde kirlenmiş halımızı yıkayacak şirketin işçilik kalitesi, iş disiplinine sahip eleman kadrosu ve elindeki malzemelerin standartlara uygunluğuyla tespit edilir. Halıların yıkatılmasında başlangıç, ücretsiz servisin söz verdiği zamanda vereceğiniz adrese gelmesidir ve bu işlem ile alakalı ilave bir ücret alınmamaktadır. Bizce kaliteye önem veren bir halı yıkama fabrikası mutlaka anlaşılan saat aralığında alır halıları. Bu arada yıkama yapılacak yere getirilen yıkanacak malzemeler, hemen cinsleri tespit edilerek gruplara ayrılır zira tüm halılar aynı şekilde yıkanamamaktadır. Makine sistemlerinin gelişmesiyle birlikte son günlerde iki ayrı yıkama tekniği gündeme gelmiştir ki, bu tekniklerden birincisi manuel yıkama olarak adlandırılan sistem, ikincisiyse tam otomatik yıkama makinesi ile icra edilen yıkama türüdür. Otomatik sistem halı yıkama makinalarıyla icra edilen yıkama işlemlerinin eski sisteme göre pek çok faydası ortaya çıkar ki, bu yararların en fazla önemli olanı zannederim daha detaylı yıkama yapılmasıdır. Jel taban halı ve yolluklar manuel olarak veya ful otomatik sistemle yıkanacak olabilir ama kaliteli deterjan kullanmak yıkamanın neticesini çok önemli oranda belirleyicidir. Kaldı ki, umulan neticeyi elde etmek için antibakteriyel özellikte endüstriyel deterjanlar ile çalışmak oldukça önemlidir. Halı ve yollukların gerekli zamanda kurutulmasında bu iş için yapılmış bir sıkma makinesi kullanmak bu işin istenen başarıya ulaşması için oldukça önemlidir. Sıkma makinesiyle sıkılmış halı ve yolluklar güneşle kurutulmaya gereksinim duyar ki güneşle dezenfeksiyon tam manasıyla bu yöntemle olabilir. Güneşte kuruduğu anlaşılan halılar kontrol edilmesi maksadıyla denetim kısmına getirilir ki, bu masada lekelerin çıkıp çıkmadığı ile beraber paket ve parfümleme uygulamaları yapılır. Son kalan işleri sonuçlanan halı ve kilimler etiket numaralarına göre bir arada tutulacak biçimde toparlanıp, sevkiyat elemanlarına sevk edilir ki, sözleşilen süre içerisinde halı ve kilimler teslimat adresine teslim edilir.