Eryaman halı yıkama bahar sezonu

Halı yıkamada bahar sezonu açıldı. Kış boyunca evlerde çok vakit geçirildi. Dolayısı ile halılar normalden daha fazla kirlendiler. Hele kış döneminde soğuk algınlıkları yaşayanmışsa, halların bakteriyel açından kirliliği de hat safhaya çıkmış demektir.

Bahar döneminin başlaması ile birlikte Eryaman halı yıkama fabrikamıza olan talepte de artışlar oldu. Bu sebeple kadromuzu güçlendirme kararı aldık. Şuan itibarı ile Eryaman halı yıkama fabrikamızın her biriminde işinin uzmanı olan personelimiz görev yapmakta. Kalite yönergelerimize uygun sonuçlar alabilmek için her kesin kendi birimi ile ilgili işi yapıyor olması gerekiyor. Bu aynı zamanda kontrol içinde kolaylık sağlıyor. Fabrikamızda yapılan her işlemin hangi personel tarafından icra edildiğinin bilinmesi çalışanlar üzerinde bir mesuliyet duygusu oluşturuyor. Böylece her kes işini kusursuz olarak yapmaya gayret ediyor.

Eryaman halı yıkama olarak zaten sürdürdüğümüz kaliteli hizmetin daha da iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Yılın her döneminde mevsimsel şartlardan en az etkilenmek için sürekli yenileniyoruz.