Ankara Eryaman Halı Yıkama

Ankara Eryaman halı yıkama fabrikası kurulduğunda bugüne halı yıkama, yorgan yıkama ve overlok hizmetleri veren ve işinde gereken özveriye sahip bir firmadır. Firmamız Ankara Eryaman halı yıkama sadece halı yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama ve overlok işleri yapar. Oto yıkama firmalarıyla hiç bir bağlantısı yoktur. Zaten böyle bir ortamda halı yıkanmasını da uygun görmüyoruz. Birbirlerinden tamamen farklı işlerdir. Ankara Eryaman halı yıkama olarak halılarınızı uygun hijyen ortamı içerisinde yıkama gayreti içerisindeyiz. Halı yıkama işi basite alınacak bir iş değildir. Son derece zor, meşakkatli bir faaliyettir. Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamız bu zorlukları üstün teknolojik alt yapısı ile en aza indirerek siz değerli kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışıyor.

Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamızda bir çok aşamadan oluşan halı yıkama işlemlerini şöyle sıralayabiliriz. Öncelikle bize Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamıza ulaştığınız takdirde olabilecek en kısa zaman zarfında, halılarınız makbuz karşılığı alınırlar. Servis aracımıza konulan halılar burada etiketlenerek, diğer başka müşterilerimizin halılarıyla karışmamaları sağlanır. Ankara Eryaman Halı Yıkama fabrikamıza gelen halılar başlangıç olarak türlerine göre ayrımları gerçekleştirilirler. Yapısal özelliklerine göre ayrılmış olan halılar hangi teknikle yıkanacak ise ayrı bölümlerde yıkamaya alınırlar.

Bazı halılar elde bazıları ise otomatik makine ile yıkanırlar. Gerekli hijyen koşullarına sahip olmuş olan bu yıkanmış halılar, sıkma kurutma makineleriyle %90 a varan bir kurutma sağlanarak çıkarlar. Hemen hemen kuru çıkan halılar kapalı ortamda tam olarak kurutulmak üzere bekletilirler. %100 yakın kurutulması sağlanmış halılar Ankara Eryaman halı yıkama fabrikamızın paketleme bölümüne gelir. Bu kısımda hem halının son kontrolleri hem de fırçalama ve paketleme işlemleri yapılır. Eğer herhangi bir nedenden dolayı beğenilmeyen halılar tekrardan yıkama bölümüne gönderilerek ikinci yıkamaya alınarak, temizliği sağlanmış olur. Artık sağlıklı ortamlara dönüşmüş halılar kullanıcılarla buluşmaya hazır bir şekilde servise çıkar. Bizim için müşteri memnuniyeti her zaman birinci plandadır. Eryaman halı yıkama garantili ve hijyenik yıkama.